Bugun...


Alparslan Hocanın Bolu Cezaevinden 35. Ses Kaydı Yayımlandı
392 gündür haksız bir şekilde Bolu zindanlarında bulunan Alparslan Kuytul Hocanın tevhid davasını anlatmaya devam ettiği 35. ses kaydı yayımlandı.

Alparslan Hocanın Bolu Cezaevinden 35. Ses Kaydı Yayımlandı

Tahliye edildikten saatler sonra siyaseten tekrar tutuklanan Alparslan Hocanın, her Cuma ailesiyle yaptığı telefon görüşmeleri ilgiyle dinleniyor.

Her cuma on dakika olan görüşme hakkı süresince adete kısa bir ders yapan Alparslan Hoca, tevhidin anlaşılmasının faydalarını anlatmaya devam ettiği konuşmasında; tevhidin tek bir medeniyetin meydana gelmesini sağladığını, böylece çatışmaların ortadan kalktığını, toplumda birlik ve beraberliği meydana getirdiğini belirtti.

Ayrıca tevhidin insan fıtratına uygun olduğunu söyleyerek toplumlarda oluşan buhranın, ruhsal bozuklukların en büyük sebebinin; Tevhide iman etmemek, Allah'ı tek otorite olarak görmemek olduğunu ifade etti.

Büyük bir hukuksuzlukla siyaseten zindanda bulunan Alparslan Hocanın 8 Mart 2019 tarihli 35. Ses kaydı;

 

HABER VİDEOSUYORUMLAR

ÖZGÜR ERTUL
09-03-2019 06:29:00

SENİN VE TÜM ÜMMET - İ MUHAMMED ' İN [ SAV ] REGAİP KANDİLİ 'Nİ VE ÜÇ AYLARINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLAR ; CENAB - I HAK ' TAN İYİLİKLERE , GÜZELLİKLERE , BARIŞ VE KARDEŞLİĞE VESİLE OLMASINI NİYAZ EDERİM . SELAM VE DUA İLE ...

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI