Bugun...


Alparslan Kuytul Hocaefendi Hakkında Son Durum!
124 gündür Bolu F Tipi cezaevinde tutuklu olan Alparslan Kuytul Hocaefendi'yi her hafta ziyaret eden eşi Semra Kuytul bu haftada ziyaret etti. Hocahanım, Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin talebeleri ve sevenlerine mesajı olduğunu söyledi.

Alparslan Kuytul Hocaefendi Hakkında Son Durum!

Semra Kuytul Hocahanım, Salı günleri görüş günü olması sebebiyle 124 gündür Bolu F Tipi cezaevinde tutuklu bulunan ayrıca 10 günlük gözaltı süreci ile birlikte 134 gündür ailesi ve sevenlerinden ayrı olan Alparslan Kuytul Hocaefendi ile 18. defa görüştü.

Alparslan Kuytul Hocaefendi’yi tutuklu bulunduğu Bolu'daki cezaevinde ziyaret eden eşi Semra Kuytul Hocahanım, sosyal medya hesabından her hafta olduğu gibi  açıklamalarda bulundu. Hocahanım yaptığı açıklamasında Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin herkese çok selamı olduğunu iletti.

Semra Kuytul Hocahanım’ın sosyal medya paylaşım sitesi Twitter üzerinden yaptığı açıklamalar:

Birkez daha Bolu'dayım.. Yine bir görüş günü. Ve yine; Bir yandan hüzün, Bir yandan sıkıntı, Bir yandan ümit, Bir yandan öfke... Yine karmakarışık duygular bir arada! Allah Kerîm.

Hocamla görüştüm. Selamlarınızı genel olarak ilettim. Onun da selamı var. Onu oldukça iyi gördüm. Size bir iki mesaj iletti. Kalbimde de güzel bir serinlik var. Allah Kerim. Rabbim bize bu kadar rahmet etmişken O'ndan ümitsizliğe düşmekten haya ederim.

Bu arada sizlerin mesajlarını da okudum. Herşeyin aleyhimize göründüğü şu günlerde bu kadar ümitli oluşunuza hayretler içindeyim. Desteğiniz muhteşem! İman ne büyük bir zenginlik! Bu ümidimize millet şaşırıyordur ama vallahi aslında biz de kendimize bakınca şaşırıyoruz..

Bu ümidi nerden buluyorsunuz diyenlere vereceğimiz tek bir cevap var: ALLAH'TAN! Vallahi yok başka bir sebep, bir umut, başka bir destek... YOK! Ama Allah kulunu bu kadar mı rahatlatır! Elhamdülillah!
YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI