Bugun...

"hamas" İLE İLGİLİ HABERLER

Hamas'tan Trump'ın şantajına cevap: Ucuz bir siyasi şantajdır
Hamas, Trump'ın Filistin yönetimine ekonomik yardımları kesebileceği tehdidini, "siyasi şantaj" olarak değerlendirdi. ..
Hamas: Bu karar Trump'ın kararını ezip geçmiştir
Hamas sözcüsü Berhum Kudüs'ün Yahudileştirme, kazılar ve İsrail yerleşim birimlerinden kurtarılması çağrısında bulunarak..
Hamas’tan 'Üçüncü İntifada' ilanı
Hamas sözcüsü Abdullatif el-Kanu, ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ün İsrail'in başkenti olarak tanınması kararının ard..
Hamas sözcüsü Ebu Zuhri: Sultan 2. Abdulhamid Herlz'in isteğini kabul etmedi
Sultan Abdulhamid'in Siyonistlerin teklifini kabul etmediğini hatırlatan Hamas sözcüsü Ebu Zuhri, Yahudilerin kendilerin..
Hamas'tan Mısır'a Ziyaret
Göreve geldiği mayıs ayından bu yana ilk yurt dışı ziyaretini gerçekleştiren Hamas Siyasi Büro Başkanı Heniyye, beraberi..
Hamas heyeti, Kahire'de
Filistin'deki İslami direniş hareketi Hamas'ı temsilen bir heyetin, Mısırlı yetkililerle Gazze üzerindeki ambargonun haf..
'Esirlere Zorla Yemek Yedirmek Savaş İlanıdır'
Siyonist işgal rejimi zindanlarında bulunan Hamas mensubu esirlerin oluşturduğu Esirler Yüksek Liderliği Heyeti, Siyonis..
Hamas: Hapishanelerdeki Filistinliler kurtarılacak
Kassam Tugaylarının Sözcüsü Ebu Ubeyde "İsrail hapishanelerindeki Filistinli tutuklular kurtarılacak; bu sadece zaman me..
İsrail, Gazze’de Yeni Bir Savaşa Girmekten Korkuyor
'İsrail’in uykusunu kaçıran direnişin kendisidir. İsrail, direnişi kökünden söküp atmaya da çok isteklidir. Ancak, işgal..
'Filistin Özgürleşene Kadar Mücadele Sürecek!'
İşgalci İsrail'in ezanın hoparlörlerden okunmasının yasaklanmasını öngören tasarısına Hamas, sert bir şekilde cevap verd..

Sizce İslam ümmetinin en büyük sorunu nedir?


HABER ARA
SON YORUMLANAN HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI