Bugun...

"hamas" İLE İLGİLİ HABERLER

'Esirlere Zorla Yemek Yedirmek Savaş İlanıdır'
Siyonist işgal rejimi zindanlarında bulunan Hamas mensubu esirlerin oluşturduğu Esirler Yüksek Liderliği Heyeti, Siyonis..
Hamas: Hapishanelerdeki Filistinliler kurtarılacak
Kassam Tugaylarının Sözcüsü Ebu Ubeyde "İsrail hapishanelerindeki Filistinli tutuklular kurtarılacak; bu sadece zaman me..
İsrail, Gazze’de Yeni Bir Savaşa Girmekten Korkuyor
'İsrail’in uykusunu kaçıran direnişin kendisidir. İsrail, direnişi kökünden söküp atmaya da çok isteklidir. Ancak, işgal..
'Filistin Özgürleşene Kadar Mücadele Sürecek!'
İşgalci İsrail'in ezanın hoparlörlerden okunmasının yasaklanmasını öngören tasarısına Hamas, sert bir şekilde cevap verd..
'İsrail ile savaşa her zaman hazırız'
Hamas Lideri Mahmut Ez-Zahhar, "Hamas İsrail ile savaşa her zaman hazırdır ve direniş, İsrail’in güvenlik yapısına darbe..
'Gazze’ye geleceksin. Ölüme geleceksin'
Hamas, son günlerde Gazze'ye saldırılar düzenleyen İşgalci İsrail'e karşı İbranice yayınladığı bir video ile cevap verdi..
İsrail'den Hamas'a saldırı tehdidi
İsrail Savunma Bakanı Liberman, sınırdaki yerleşim yerlerinde yaşanan "görece sakinliğin aldatıcı olduğunu" ve "Hamas il..
Hükümet, 'Kudüs Eylemi'ne terör dedi, Filistinliler cevap verdi
Hamas Hareketi, Başbakan Binali Yıldırım ve yardımcısı Mehmet Şimşek tarafından Kudüs’te 4 Siyonist askerin ölümüyle son..
'Oğlumun cesedini verin'
Hamas mensuplarının ölüsünden dahi korkan İşgalci İsrail'in cenazeleri teslim etmemesi üzerine Filistinli aileler tepki..
2016'da Filistinlilerin Direnişi
Hamas'ın 2016 yılıyla ilgili hazırladığı raporda 17 Filistinlinin şehit olduğu ve 17 Siyonistin öldürüldüğü, işgal asker..

Sizce İslam ümmetinin en büyük sorunu nedir?


HABER ARA
SON YORUMLANAN HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI