Bugun...

"zulum" İLE İLGİLİ HABERLER

Batı Şeria'da İsrail şiddeti devam ediyor: 2 Filistinli daha yaralandı!
Batı Şeria'da yer alan Nablus kentinde Yahudi yerleşimcilerin "Yusuf makamına" girmesi üzerine gerginlik yaşandığı, İsra..
Myanmar'dan kaçan Arakanlıların sayısı 582 bine ulaştı
Birleşmiş Milletler'in (BM) 'etnik temizlik' olarak nitelediği şiddet olayları nedeniyle Bangladeş'e kaçan Arakanlılar, ..
Bangladeş'e sığınan Arakanlı Müslümanların sayısı 429 bine yükseldi
BM, 25 Ağustos'tan bu yana Myanmar'daki şiddet olaylarından kaçarak Bangladeş'e sığınan Arakanlı Müslümanların sayısının..
Zulmü videoya çeken kadına gözaltı
İşgalci İsrail polisi, Mescid-i Aksa muhafızlarından bir kişiyi, Mescid-i Aksa'ya giren Filistinli kadına saldırdıkları ..
İsrail zulmü yürekleri dağladı
İşgalci İsrail'in Filistinli Müslümanlara yaptığı zulüm aralıksız devam ediyor. Son olarak işgalci polislerin baskın yap..
Her şeye rağmen yola devam...
Çeşitli engellemelere maruz kalan Furkan Vakfı, her şeye rağmen Anadolu'da, Avrupa'da İslamı anlatmaya, tevhidi davete d..
İsrail Zulmü Aralıksız Devam Ediyor
İşgalci İsrail, işgali altındaki Filistin'de yaptığı zulümlere aralıksız devam ediyor.
Albayrak: 28 Şubat'ta bu kadar değildi
Karar yazarı Hakan Albayrak, "Benim partimin iktidarında, devletin, muhaliflere karşı 28 Şubat döneminkinden daha müsama..
2016'da Filistinlilerin Direnişi
Hamas'ın 2016 yılıyla ilgili hazırladığı raporda 17 Filistinlinin şehit olduğu ve 17 Siyonistin öldürüldüğü, işgal asker..
İşgalci Çin, Camileri Yıkıyor
Çin hükümeti, Uygur Özerk Bölgesi'nde kamu güvenliğine aykırı olduğunu gerekçe göstererek son üç ayda 3 bin 500 camiyi y..

Sizce İslam ümmetinin en büyük sorunu nedir?


HABER ARA
SON YORUMLANAN HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI