Bugun...


Zindandan Yeni Nasihatler Geldi!
10 aydır tecrit altında Bolu zindanlarında bulunan Alparslan Kuytul Hocanın dinleyene nasihat niteliğinde olan 22. Ses kaydı yayımlandı.

Zindandan Yeni Nasihatler Geldi!

22. SES KAYDI YAYIMLANDI

Semra Kuytul Hocahanım’ın, Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin cezaevinde ailesiyle yaptığı telefon görüşmelerinin ses kaydını paylaşmasıyla Türkiye 9,5 ay sonra ilk kez Alparslan Kuytul’un sesini duymuştu. Alparslan Hocanın, telefon görüşmelerine “Ben Alparslan Kuytul” ifadesiyle başlaması gerektiği için her ses kaydının başında “ben Alparslan Kuytul” demesinden ötürü kendisine ithafen açılan #BenAlparslanKuytul etiketi Türkiye gündemine oturmuştu.

Her Cuma ailesiyle 10 dakikalık telefonla görüşme hakkı bulunan Alparslan Kuytul Hocanın, konuşmasının büyük bir kısmında aile ve sevenlerine moral vermeye çalışması, ayet ve hadislerle nasihat etmesi ise dinleyenlerde farklı bir etki uyandırdığı görülüyor.

Semra Kuytul Hocahanım ise ses kayıtları hakkında “ Bu ses kayıtları, onun samimiyetinin bir delilidir” şeklinde bir paylaşımda bulunarak farklı bir noktaya dikkat çekmişti.

İşte 10 aydır haksız bir şekilde zindanda bulunan Alparslan Hocanın yayımlanan 22. Ses kaydı;
YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI