• Anasayfa
  • GÜNDEM Haberleri
  • Furkan Gönüllüleri ve Adana Emniyeti El Ele Projesi(!) Kapsamında 1. Geleneksel Kahvaltı Programı

Furkan Gönüllüleri ve Adana Emniyeti El Ele Projesi(!) Kapsamında 1. Geleneksel Kahvaltı Programı

Bugün Adana Merkez Park'ta Furkan gönüllülerinin kahvaltı programına emniyet mensuplarının yoğun katılımı dikkat çekti.

Furkan Gönüllüleri ve Adana Emniyeti El Ele Projesi(!) Kapsamında 1. Geleneksel Kahvaltı Programı
14 Nis 2019 12:04

Alparslan Hocanın talebe ve sevenleri; kardeşlik ve dayanışmaya katkıda bulunmak, Hocaefendinin maruz kaldığı zulme karşı farkındalık oluşturmak amacıyla bugün Adana Merkez Park'ta bir araya geldi. Kahvaltı ve etkinlikler esnasında Adana Emniyetinin yoğun katılımı dikkatleri çekti.


Yoğun polis güvenliği altında Merkez Parkta kahvaltı yapan binlerce kişi dev özgürlük uçurtması uçurdu. Büyük- küçük herkesin beğenisini kazanan Alparslan Kuytul'a özgürlük yazılı, bir insan boyundaki dev uçurtma dakikalarca gökyüzünü renklendirdi.
 


 


Çeşitli renkli etkinliklerin yer aldığı programda Merkez Parka gelen yüzlerce Çevik Kuvvet Polisinin de Furkan gönüllüleri ile aynı alanda öbek öbek oturmaları ise ilginç yorumlara neden oldu.Program, öğlen namazlarının Adana Merkez Camiinde eda edilmesiyle sorunsuz bir şekilde son buldu.

10 Mayıs mahkemesi öncesi Özgürlük ve Adalet isteyen Furkan Gönüllüleri gerçekleştirdikleri etkinliklerin ardından Adana/Merkez Parkta dev "ALPARSLAN KUYTUL'A ÖZGÜRLÜK" atkısı açtı!0 Yorum

Yorum Yaz