Furkan Haber Yeni Arayüzüyle Yayında!

Hakkı batıldan ayıran, İslami gündemi yakından takip edebilme fırsatı sunan Furkan Haber sitesi, yenilenen ara yüzüyle okuyucularıyla buluştu.

Furkan Haber Yeni Arayüzüyle Yayında!
15 Tem 2019 13:56:09

Dünya, Ortadoğu, Türkiye ve İslami gündemi en doğru ve cesur şekilde kitlelere ulaştırmak, hakkı batıldan ayırmak amacıyla kurulan Furkan Haber sitesi, 2011 yılında yayın hayatına başlamıştı. Kurulduğu ilk günden itibaren ilkeli ve cesur habercilik anlayışından taviz vermeden yoluna devam eden site, takipçilerine daha donanımlı hizmet sunabilmek amacıyla arayüzünde değişikliğe gitti.


Site; sade, çarpıcı ve okur dostu yeni arayüzüyle ziyaretçilerine, "içeriklere en kolay şekilde ulaşabilme" imkanı sunuyor.

Dürüst ve ilkeli haber anlayışıyla mazlumların ve hakkın sesi olmaya devam eden site, yeni ara yüzüyle, tüm içerikleri takipçilerine daha da hızlı ve etkili bir şekilde ulaştıracak.

Yeni yüzüyle yayına başlayan site, dinamik yapısıyla Türkiye, Dünya, Ortadoğu, İslami gündem ve "yandaş/ ulusal medyada yer bulamayanların" gündemini takipçilerine ulaştırmaya devam edecek.

Furkan Haber olarak yeni arayüzümüzü beğeneceğinizi umuyor ve sitemizdeki tüm içerikleri istifadenize sunuyoruz.
0 Yorum

Yorum Yaz