Meteoroloji Uyardı! Bugün Hava Durumu Nasıl Seyredecek?

Ülkemizin batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, bu akşam saatlerinde Kırklareli çevrelerinin yağmurlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde ülkemizin doğusunda buzlanma ve don olayı ile birlikte iç ve doğu bölgelerde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Meteoroloji Uyardı! Bugün Hava Durumu Nasıl Seyredecek?
04 Oca 2021 02:43:31

Hava durumu hafta başında nasıl seyredecek? Meteoroloji'den son uyarılar!

Genellikle doğu ve güneydoğu, Güneydoğu Anadolu ile Akdeniz kıyı kesimlerinde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA DURUMU MARMARA

Parçalı yer yer çok bulutlu, bu akşam saatlerinde Kırklareli çevrelerinin yağmurlu geçeceği bekeniyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde bölgenin güney ve doğusunda yer yer pus ve sis hadisesi tahmin ediliyor.

EGE

Parçalı ve az bulutlu geçeceği bekleniyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi tahmin ediliyor.

AKDENİZ

Parçalı ve az bulutlu geçeceği bekleniyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde Batı Akdeniz'in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU

Parçalı ve az bulutlu geçeceği bekleniyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde kuzeydoğusunda hafif buzlanma ve don olayı ile birlikte bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi tahmin ediliyor.

KARADENİZ

Az bulutlu ve açık geçeceği bekleniyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte, doğusunun iç kesimlerinde hafif buzlanma ve don olayı tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık geçeceği bekleniyor. Malaya çevreleri ile bu gece ve yarın yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte bölgenin kuzey ve doğusunda buzlanma ve don olayı tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık geçeceği bekleniyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde bölgenin doğusunda yer yer pus ve sis hadisesi tahmin ediliyor.

4 Ocak, Pazartesi

Etiketler:   hava durumu


0 Yorum

Yorum Yaz