Yurt Yıkımını Bakın Kim Üstlendi!

Dün İstanbul Kağıthane'de Sadabat Eğitim ve Kültür Hizmet Derneği'ne ait Kur'an Kursu gece yarısı boşaltılarak vicdansızca yıkılmış ve bir skandala imza atılmıştı. Skandal yıkımın perde arkasında bakın kim çıktı?

Yurt Yıkımını Bakın Kim Üstlendi!
01 Kas 2019 23:51:22

31 Ekim tarihinde İstanbul Kağıthane'de Sadabat Eğitim ve Kültür Hizmet Derneği'ne ait Milli Eğitim Bakanlığı onaylı yurdun gece yarısı boşaltılıp vicdansızca yıkılmasına Furkan Gönüllüleri tepki göstererek skandal olayın faillerini kınamışlardı.

Olay üzerine twitter hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çeken Vatan Partisi Genel Sekreteri Utku Reyhan şok edici bir itirafta bulundu.


DÜNDEN BU YANA SÜLEYMANCILARA VURUYORUZ SES FURKANCILARDAN GELİYOR!


Reyhan, sosyal medya platformu twitter üzerinden paylaştığı ifadelerde olayı bakın nasıl üstlendi?Kur'an kursu yıkımını haklılaştırmaya çalışan Reyhan, Semra KUYTUL'un tweetine cevap olarak attığı tweette pişkin bir ifade ile yıkımın gece veya gündüz olmasının problem yapılmaması gerektiğini belirtti.
Attığı tweet ile yıkım olayını aleni olarak üstlendiği görülen Reyhan'ın paylaşımlarına sosyal medyadan tepki yağdı.0 Yorum

Yorum Yaz