• Anasayfa
  • ASAYİŞ Haberleri
  • Koray Sarısaçlı'nın Mağdur Ettiği Vatandaşlar Furkan Haber'e Konuştu: "Hepimizi Dolandırdı!"

Koray Sarısaçlı'nın Mağdur Ettiği Vatandaşlar Furkan Haber'e Konuştu: "Hepimizi Dolandırdı!"

Kaçırıldıktan günler ortaya çıkan ve onlarca insanı dolandırdığı öğrenilen Koray Sarısaçlı'nın, Osmaniye'deki özel hastenesinde çalıştırıp mağdur ettiği vatandaşlar Furkan Haber'e konuştu.

Koray Sarısaçlı'nın Mağdur Ettiği Vatandaşlar Furkan Haber'e Konuştu: "Hepimizi Dolandırdı!"
23 Kas 2021 22:11:11

9 Eylül'de kaçırıldığı iddia edildikten günler sonra ortaya çıkan ve ifadesini değiştirerek Furkan Gönüllülerini "Silahlı gasp" iddiasıyla suçlayan Koray Sarısaçlı'nın Osmaniye'de kapanan özel hastane çalışanları, yaşadıkları mağduriyetleri Furkan Haber'e anlattı. 

Kaçırıldıktan 10 gün sonra ortaya çıkan ve önce tutuklu gönüllüler ile aile dostu olduğunu belirtip ardından ifadesini değiştirerek haklarında şikayette bulunan Koray Sarısaçlı'nın milyonlarca vergi borcu yanı sıra onlarca kişiyi de dolandırarak mağdur ettiği anlaşıldı. 

Emniyetteki bazı güçler ile işbirliği yaptığı düşünülen Sarısaçlı'nın, kaçırılma olayını Furkan Gönüllülerine yıkarak milyonlarca vergi borcunun af edileceği ve 4. Ağır Ceza Mahkemesinde devam eden davasından beraat edeceği teklifleri aldığı aktarılmıştı.

Konuşan mağdurlar, yıllarca Sarısaçlı'nın yanında çalıştığını, aylarca maaş alamadıklarını ve Sarısaçlı hakkında mahkeme açarak yaşadıkları haksızlıkların bir an önce telafi edilmesini talep etti.0 Yorum

Yorum Yaz