Mahir Ünal: AK Parti teşkilatlarının son sınavı kendisiyle

'Büyük mücadelelerin son sınanması son imtihanı kendisiyledir. Bunu bir son sınanma olarak görün.'

Mahir Ünal: AK Parti teşkilatlarının son sınavı kendisiyle
23 Eki 2021 18:43:20

AKP Grup Başkanvekili ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, “Büyük mücadelelerin, büyük davaların son sınaması kendisiyledir. Şu anda biz son sınavımızı veriyoruz. 15 Temmuz, 17-25 Aralık gibi birçok badire atlatmış AK Parti teşkilatlarının son sınavı kendisiyledir” dedi.

AKP Grup Başkanvekili ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen 'AK Parti 85. İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve AKP Milletvekili Ahmet Demircan’ın açılış konuşmalarının ardından söz alan Mahir Ünal, AKP’ye dair değerlendirmelerde bulundu.

AKP’nin birçok badireden ‘başarıyla çıktığını’ savunan Ünal, sözlerinin devamında iktidar içindeki güç savaşlarını ve anlaşmazlıkları doğrulayacak şekilde şunları dile getirdi:

“Biz siyaseti diğerleri gibi kuru bir iktidar kavgası olarak görmüyoruz. Biz siyaseti insanın ve insanı değerlerin, insanın üzerinde yükseldiği ahlakı, merhameti, inancı yaşatmak için bu siyaseti yapıyoruz. Biz Tayyip Erdoğan'da bunun mücadelesini gördük. Bazıları 20 yıl oldu ‘siz yoruldunuz’ diyor. Ben 20 yıldır bu davanın içerisindeyim. Ben AK Parti'de bir yorgunluk görmüyorum. Ne görüyorum? Büyük mücadelelerin, büyük davaların son sınaması kendisiyledir. Şu anda biz son sınavımızı veriyoruz. 15 Temmuz, 17-25 Aralık gibi birçok badire atlatmış AK Parti teşkilatlarının son sınavı kendisiyledir. Son sınanması kendisiyledir. Allah’ın izniyle biz bu sınavı da aştığımızda birbirimizi Allah için sevip, Allah için kardeş olduğumuzda bu sınavı da aşacağız. Bundan emin olun. Büyük mücadelelerin son sınanması son imtihanı kendisiyledir. Bunu bir son sınanma olarak görün.”

Etiketler:   Mahir Ünal AKP


0 Yorum

Yorum Yaz