• Anasayfa
  • GÜNDEM Haberleri
  • Suç örgütü kurmakla suçlanan Alparslan Hocanın 20 Yıl Önce 17 Ağustos Depremi Sonrası Bölgeye Yardım Ziyareti

Suç örgütü kurmakla suçlanan Alparslan Hocanın 20 Yıl Önce 17 Ağustos Depremi Sonrası Bölgeye Yardım Ziyareti

Suç örgütü kurmakla suçlanan Alparslan Kuytul Hocanın 20 yıl önce depremzedelerin yaralarını sarmak için yardım malzemeleri ile bölgeye ziyaretinden kareler...

Suç örgütü kurmakla suçlanan Alparslan Hocanın 20 Yıl Önce 17 Ağustos Depremi Sonrası Bölgeye Yardım Ziyareti
17 Ağu 2019 10:58:30

Adana'da Furkan Vakfı olarak başlatılan yardım seferberliği üzerine yaklaşık bin kilometre uzaklarda yaşanan bu felakete duyarsız kalmayan Alparslan Hoca talebeleriyle beraber yola çıktı. Toplanan yardımlar Hocaefendi'nin organizesiyle deprem bölgesine götürüldü.

Ziyaret esnasında depremin ve sonrasında yaşanan felaketin televizyon ekranına yansıyandan çok daha fazla olan boyutları müşahade edildi.

İşte 20 yıl önce Alparslan Kuytul ve talebelerinin, 17 Ağustos depreminin yaşandığı İzmit ve Gölcük'e ziyaretleri esnasında çekilen görüntülerden bazıları:

      

Adana'da Furkan Vakfı olarak başlatılan yardım seferberliği üzerine yaklaşık bin kilometre uzaklarda yaşanan bu felakete duyarsız kalmayan Alparslan Hoca talebeleriyle beraber yola çıktı. Toplanan yardımlar Hocaefendi'nin organizesiyle deprem bölgesine götürüldü. ile ilgili görsel sonucu

       0 Yorum

Yorum Yaz