THY: İç hat bilet satışına kısa bir süre ara verildi

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, iç hat seferlerinin bugün 23.59'dan itibaren İstanbul ve Ankara'dan bazı büyükşehirler ile sınırlandırıldığını duyurdu.

THY: İç hat bilet satışına kısa bir süre ara verildi
28 Mar 2020 18:01:53

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, “Korona virüsü ile mücadele kapsamında, tüm yurt dışı yolcu seferlerimiz durdurulmuştur. İç hat seferlerimiz İstanbul ve Ankara’dan bazı büyükşehirler ile sınırlandırılmıştır” açıklamasını yaptı. THY, yurt dışı yolcu seferlerini durdurduğunu açıkladı.

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi Twitter'dan yaptığı açıklamada, iç hat seferlerinin ise bugün 23.59’dan itibaren İstanbul ve Ankara’dan bazı büyükşehirler ile sınırlandırıldığını duyurdu.

Ekşi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Korona virüsü ile mücadele kapsamında, tüm yurt dışı yolcu seferlerimiz durdurulmuştur. İç hat seferlerimiz Cumartesi 23.59’dan itibaren İstanbul ve Ankara’dan bazı büyükşehirler ile sınırlandırılmıştır” ifadelerine yer verdi.

Ekşi iç hat seferleri için valiliklerden izin alma uygulamasının ise bugün saat 17.00’de başlayacağını duyurdu.

THY'nin uçuş yapacağı şehirler şöyle:

İstanbul

Ankara

Samsun

Trabzon

Erzurum

Van

Diyarbakır

Malatya

Antep

Kayseri

Konya

Adana

Antalya

İzmir

İÇ HAT BİLET SATIŞINA ARA VERİLDİ

THY'den yapılan açıklamada "Yurt içi seyahatler valilik izniyle yapılacağı için iç hat bilet satışına kısa bir süre ara verildi" denildi.0 Yorum

Yorum Yaz