Katil Esed yoğun bakımda mı?

Yaklaşık on gün önce göz şikayeti ile hastaneye başvuran Beşar Esed'in beynindeki bir komplikasyon nedeniyle yoğun bakıma alındığı ve vücudunun %70'nin iptal olduğu söyleniyor.

Katil Esed yoğun bakımda mı?
30 Oca 2017 09:25:06

Yabancı kaynaklardan alınan bilgilere göre, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esed, gözündeki kanama nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Hastalık belirtisi olarak, gözündeki kanamanın belirtildiği Beşar Esad, kaldırıldığı Şami El hastanesinde yoğun bakıma alındı. Yoğun bakıma alınan Esad’ın durumu hakkında henüz net bir bilgi bulunmamakta. Fakat gözündeki kanamadan dolayı beyin embolisi hastalığı geçirdiği düşünülen Esed'in beynindeki tümör nüksettiği takdirde bundan sonraki hayatını yatağa bağlı olarak yaşayabileceği belirtiliyor. 

Al Jazeera muhabiri Faysal Kasım ise Twitter adresinde Beşar Esed'in felç geçirdiğini ve vücudunun %70'nin iptal olduğunu ancak şuurunun açık olduğunu yazdı.

Gözündeki bir rahatsızlıktan dolayı hastaneye kaldırılan Esad’ın yerine Mahir Esed yanlısı gösterilen başlatıldığı da iddialar arasında.0 Yorum

Yorum Yaz