Almanya’da Bir Özgürlük Yürüyüşü Daha!

Alparslan Kuytul Hocaefendi'nin yaklaşık 9,5 aydır haksız tutukluluğuna karşılık özgürlüğüne kavuşması adına Furkan Gönüllüleri tarafından Türkiye'nin birçok şehrinde gercekleştirilen Özgürlük Yürüyüşleri, bir kez daha Avrupa'da (Almanya’da) düzenlenecek.

Almanya’da Bir Özgürlük Yürüyüşü Daha!
03 Kas 2018 09:25:35

Türkiye’de, Alparslan Kuytul Hocaefendi'nin yakınları ve sevenleri tarafından gerçekleştirilen, birçok şehirde ses getiren ve halk tarafından da büyük destek gören Özgürlük Yürüyüşleri, bugün Almanya/Dortmund’da düzenlenecek.

Günde on bin adımla adalet arayışına çıkılan yürüyüşler, halk nezdinde de yankı uyandırmaya devam ediyor.

Dortmund’da düzenlenmesi planlanan yürüyüş, Türkiye saatiyle 17:30’da furkanvakfıvideo , Furkan Vakfı Twitter  ve  Facebook adreslerinden canlı olarak izlenebilecek.

Bugün gerçekleşecek yürüyüşün bir benzeri geçtiğimiz haftalarda Almanya/Hamburg’da büyük bir katılım ve coşkuyla yapılmıştı. Basın mensuplarının büyük ilgi gösterdiği özgürlük mitingi Alman medyasında geniş yer bulmuştu.

İlgili Haberler;

Avrupa "Alparslan Kuytul'a Özgürlük" Mitingiyle İnledi   "Alparslan Kuytul'a Özgürlük" Mitingi Alman Basınında!   Alman İstihbaratından Furkan Vakfı Hakkında İlginç Detay!

 

Furkan Vakfı sosyal medya hesaplarından yapılan duyuru şu şekilde;

 0 Yorum

Yorum Yaz