Furkan Vakfı 8 Kasım Öncesi Halkın Nabzını Tutuyor!

Furkan gönüllüleri büyük bir heyecan ve ümitle mahkeme gününü bekliyor. Furkan Vakfı, 8 Kasım mahkeme gününe kadar her gün çeşitli program ve etkinliklerle canlı yayın yaparak halkın nabzını tutuyor.

Furkan Vakfı 8 Kasım Öncesi Halkın Nabzını Tutuyor!
01 Kas 2018 19:40:17

Mahkeme Gününe Kadar Her gün Canlı Yayın

Alparslan Kuytul Hocaefendi'nin 8 Kasım tarihli mahkemesine kadar her gün Furkan Vakfı tarafından çeşitli program ve etkinliklerle canlı yayın yapılıyor.

Bu Akşamda Halkın Nabzı Tutuldu

Alparslan Kuytul Hocaefendi'nin yaklaşan mahkemesi ile ilgili halkın nabzı tutuldu. Adana / Seyhan ilçesinde bulunan vatandaşlar ile Alparslan Kuytul Hocaefendi'nin mahkemesi hakkında canlı yayın yapıldı.

Adana'nın Denizli mahallesinde yatsı namazında buluşan Alparslan Kuytul Hocaefendi'nin sevenleri Müminler Cami çıkışında 'ALPARSLAN KUYTUL'A ÖZGÜRLÜK' pankartı açtılar.


Alparslan Kuytul İçin Özgürlük İstiyorlar

8 Kasım tarihli mahkemeden tahliye bekleyen halk, yatsı namazı sonrası "Alparslan Hocaya Özgürlük, Alparslan Kuytul Serbest Kalmalı" şeklinde slogan attılar.

Alparslan Kuytul Hocaefendi'nin suçsuzluğuna bütün kalpleri ile inandıklarını dile getiren vatandaşlar, ellerini kaldırıp başta Hocaefendi olmak üzere tüm mazlumlar için dua ettiler.

Önceki günlerde ise Yüreğir Harran Camiinde, Seyhan Şakirpaşa mahallesinde ve dün akşam Çamlıbel Darusselam Caminde vatandaşlara mikrofon uzatılıp duygu ve düşünceleri alındı

Yayın linki aşağıda;
furkanvakfivideo0 Yorum

Yorum Yaz